WIOSŁO inspiruje ...

... Ty wytyczasz kurs

Wiślana promocja

Fundacja Marka Kamińskiego przygotowała promocję, która może zainspirować do letniej wyprawy po wodach Królowej Polskich Rzek. Przy zakupie książki „Wisła 1047 tajemnic”, film „Ekspedycja Wisła” jest dołączany gratis! Zamówienia można składać mailowo: biuro@kaminski.pl

Plakat promocji książki "Wisła 1047 tajemnic"

Przewodnik „Wisła 1047 tajemnic” to efekt doświadczeń przy organizacji trzech ekspedycji Marka Kamińskiego po Wiśle. Znajdziecie w nim szczegółowe informacje na temat rzeki, jej historii i walorów turystycznych, a także rozdział pt. „Szlak kajakowy” autorstwa Marka Lityńskiego oraz urokliwe zdjęcia Macieja Moskwy, wydobywające z Wisły jej tajemnicze piękno. Pełną recenzję przewodnika znajdziecie w WIOŚLE nr 3/2012.

Do książki dołączany jest gratis film „Ekspedycja Wisła” z nastrojową muzyką Leszka Możdżera. Film opowiada historię dwukrotnej podróży Marka Kamińskiego kajakiem od źródeł Wisły do jej ujścia. Przedstawia refleksje podróżnika na temat Wisły – polskiej Amazonki – i komentuje to, co widzi w rzece oraz jej okolicach. Podróżnik przedstawia w filmie pomysły dotyczące przyszłości Wisły i podkreśla fakt, że powinna ona być chroniona i zachowana w jak najlepszym stanie dla przyszłych pokoleń.

Więcej informacji nt. książki i filmu znajdziecie w na stronie Fundacji Marka Kamińskiego: www.kaminski.pl

Polecamy również

Kto prenumeruje WIOSŁO, nie czeka!!

Prenumerata to gwarancja, że najnowsze WIOSŁO trafi do Twoich rąk tuż po wyjściu z drukarni.

Kalendarz KAJAKI 2024

Już po raz 20. wydaliśmy ścienny kalendarz kajakowy!

Copyright © 2024 WIOSŁO – Magazyn Kajakowy