WIOSŁO inspiruje ...

... Ty wytyczasz kurs

Książka „Trudna Droga Vikinga, czyli 3 razy kajakiem przez Bałtyk”

Okładka książki "Trudna Droga Vikinga" Krzysztofa Buczyńskiego„Oto nadszedł czas rozpoczęcia wyprawy. Niedługo wypłynę. Stanę oko w oko z Bałtykiem, będę zmagał się z nim w straszliwych zapasach. Czy dam radę? Czy wytrzymam? Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? Czy mogę w ogóle wygrać? Czy żywioł może zostać pokonany? Przecież jest wieczny. Ja stawiam w tej grze wszystko na jedną kartę i tylko ja mogę wszystko utracić. Ale nie przegram. Moje marzenia spełnią się. Będę na morzu i to już jest zwycięstwem!”

Czy poznałeś historię przepłynięcia kajakiem składanym Bałtyku ze Szwecji do Polski w latach 80. przez Krzysztofa Buczyńskiego? Zachęcamy do przeczytania książki napisanej tuż po wyprawie, a która została wydana 20 lat później. Kilka słów wprowadzenia autorstwa Ryszarda Wójcika ze szczególnym uwzględnieniem warunków geopolitycznych końca lat 80. można pobrać tutaj.

Mapa wyprawy

Książka dostępna jest wysyłkowo w naszej redakcji. Cena 29,50 zł. Zryczałtowany koszt przesyłki priorytetowej (w kopercie piankowej) przy płatności przelewem: 4 zł. Pobranie: + 8 zł.

Dane do przelewu można znaleźć tutaj.

UWAGA: dla wszystkich prenumeratorów Magazynu Kajakowego WIOSŁO przy wpłacie na konto wysyłka listem priorytetowym gratis!

UWAGA: nakład wyczerpany! Nie przyjmujemy już więcej zamówień na tę pozycję!

Komentarze są wyłączone.

Kto prenumeruje WIOSŁO, nie czeka!!

Prenumerata to gwarancja, że najnowsze WIOSŁO trafi do Twoich rąk tuż po wyjściu z drukarni.

Kalendarz KAJAKI 2024

Już po raz 20. wydaliśmy ścienny kalendarz kajakowy!

Copyright © 2024 WIOSŁO – Magazyn Kajakowy