WIOSŁO inspiruje ...

... Ty wytyczasz kurs

UWAGA KONKURS!

W imieniu zespołu MuzyKajaka, ogłaszamy konkurs. 

Ahoj Wodniacy,

porobiło się bardzo niekajakowo i niemuzycznie.

Nie wszyscy pewnie wiecie, że w planach Waszego ulubionego zespołu kajakowego było nagranie wiosną tego roku teledysku do piosenki „Dokąd”. Niestety, z wiadomych przyczyn, nie uda się.  Jest jednak szansa, że wspólnie wymyślimy coś muzycznie i kajakowo fajnego! 

Prosimy Was o pomoc w stworzeniu pierwszego oficjalnego photoclipu zespołu MuzyKajaka!

W załączonej grafice znajduje się tekst piosenki „Dokąd”. Poszczególne linijki zostały opatrzone liczbami. Wasze zadanie polega na przejrzeniu Waszych kajakowych archiwów fotograficznych i dopasowanie zdjęcia do treści wybranej linijki lub linijek. Uwaga, refreny powtarzają się, więc potrzebujemy wielu Waszych zdjęć!  

Interpretować można dowolnie, dosłownie ale również bardzo abstrakcyjnie. Ważne, by opisać zdjęcie (koniecznie poziome) odpowiednim numerem wersu i wysłać na adres Muzykajaka@gmail.com do dnia 6 kwietnia 2020 r.

My, w terminie do 10 kwietnia 2020 r., zespołowo wybierzemy najlepiej naszym zdaniem obrazujące tekst piosenki zdjęcia i w ten sposób wspólnie stworzymy photoclip czyli teledysk zdjęciowy, który znajdzie się na YouTube oraz naszym profilu na FB.  

Na autorów wybranych zdjęć czekają nagrody:

  • wszyscy autorzy wybranych zdjęć zostaną wymienieni jako współautorzy photoclipu (oczywiście, jeżeli wyrażą zgodę) oraz otrzymają pamiątkowe koszulki MuzyKajaka oraz nasze debiutanckie płyty,
  • po zakończeniu konkursu opublikujemy wszystkie nadesłane zdjęcia, 
  • dodatkowo, wśród autorów zdjęć zostaną rozlosowane drobne upominki od Komisji Kajakarstwa dla Wszystkich Polskiego Związku Kajakowego,
  • Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Kajakarstwa ufundowało dla współautorów clipu specjalną zniżkę 10% na jeden z modułów kursowych, organizowanych przez SITK,
  • wybrane do photoclipu zdjęcia zostaną opublikowane w Magazynie Kajakowym WIOSŁO nr 2/2020, a także na stronie i profilu FB WIOSŁA. 

Zapraszamy do wspólnej zabawy 

MuzyKajaka

#zostanwdomu

Polecamy również

Kto prenumeruje WIOSŁO, nie czeka!!

Prenumerata to gwarancja, że najnowsze WIOSŁO trafi do Twoich rąk tuż po wyjściu z drukarni.

Kalendarz KAJAKI 2024

Już po raz 20. wydaliśmy ścienny kalendarz kajakowy!

Copyright © 2024 WIOSŁO – Magazyn Kajakowy