WIOSŁO inspiruje ...

... Ty wytyczasz kurs

Warszawski Salon Jachtowy i spotkanie “Firm Dobrych Kajakarzy”

Już w najbliższy weekend (19-21 października 2018 r.) w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą odbędzie się 3. edycja Warszawskiego Salonu Jachtowego. W tym samym terminie goście targów będą mogli odwiedzić World Travel Show 2018 – Międzynarodowe Targi Turystyczne oraz Camper Caravan Show 2018.

W sobotę 20 października w godzinach 14-17 odbędzie się otwarte spotkanie „Firm Dobrych Kajakarzy” (sala konferencyjna – szczegóły na stoisku WIOSŁA). Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby i podmioty do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Oto konspekt:

14:00 Prezentacja z pierwszych trzech lat programu Dobry Kajakarz – prowadzi Bartosz Sawicki

14:30 Prezentacja koncepcji na nowy system szkolenia kadr kajakowych – prowadzi Bartosz Sawicki

15:00 Moderowana dyskusja nad aktualnymi wyzwaniami branży kajakowej – prowadzi Adam Grzegorzewski

Zapraszamy również do odwiedzenia stoiska Magazynu Kajakowego WIOSŁO w hali F (stoisko nr F17.25). Będzie tam można spotkać i porozmawiać z większością członków i współpracowników redakcji. Podczas trwania targów przygotowaliśmy też wraz z naszymi partnerami konkurs dla naszych prenumeratorów. Głównymi nagrodami będą sandały do wody KEEN (ufundowane przez MMSport) oraz zegarek firmy NAUTICA (ufundowany przez Timex Group Polska). Pojawi się też nagroda z nowo otwartego sklepu WODA I NIEBO z gadżetami m.in. dla miłośników kajakarstwa i ornitologii. Będzie również okazja do uzupełnienia numerów archiwalnych z 16 lat ukazywania się Magazynu, które będą rozprowadzane w promocyjnej cenie.

Do zobaczenia na targach!

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć po odbytej imprezie:

Polecamy również

Kto prenumeruje WIOSŁO, nie czeka!!

Prenumerata to gwarancja, że najnowsze WIOSŁO trafi do Twoich rąk tuż po wyjściu z drukarni.

Kalendarz KAJAKI 2023

Już po raz 19. wydaliśmy ścienny kalendarz kajakowy!

Copyright © 2023 WIOSŁO – Magazyn Kajakowy