WIOSŁO inspiruje ...

... Ty wytyczasz kurs

Warszawski Salon Jachtowy

W dniach 20-22 października 2017 r. odbędą się po raz drugi w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą Międzynarodowe Targi Turystyczne WORLD TRAVEL SHOW, a także w osobnym pawilonie Warszawski Salon Jachtowy.

Swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy jachtów żaglowych i motorowych, łodzi sportowych, kajaków, rowerów i skuterów wodnych, łodzi wędkarskich, house-boatów, pontonów, sprzętu asekuracyjnego i ratowniczego, przyczep podłodziowych i lawet, a także odzieży żeglarskiej, elektroniki i nawigacji. Atrakcją dla zwiedzających będzie również możliwość uczestniczenia w szeregu prelekcji i spotkań. Ludzi wody z pewnością zainteresuje spotkanie z Aleksandrem Dobą – gościem specjalnym targów, który w roku bieżącym zakończył swoją trzecią i chyba najtrudniejszą wyprawę kajakową z Ameryki Północnej do Europy. Kolejnym prelegentem bardzo silnie związanym z morzem, a konkretniej z rejonem szwedzkich szkierów, będzie Grzegorz Rózik, który specjalnie przyjechał na targi ze Szwecji (jedno spotkanie w niedzielę o godzinie 11:15 na scenie). Bardzo ciekawie zapowiadają się również wydarzenia związane z „Festiwalem Podróżników”. Zapraszamy również na stoisko redakcyjne naszego Magazynu.

Z pełnym programem targów można zapoznać się na stronie: http://www.worldtravelshow.pl oraz http://www.warszawskisalonjachtowy.pl

Polecamy również

Kto prenumeruje WIOSŁO, nie czeka!!

Prenumerata to gwarancja, że najnowsze WIOSŁO trafi do Twoich rąk tuż po wyjściu z drukarni.

Kalendarz KAJAKI 2024

Już po raz 20. wydaliśmy ścienny kalendarz kajakowy!

Copyright © 2024 WIOSŁO – Magazyn Kajakowy