WIOSŁO inspiruje ...

... Ty wytyczasz kurs

Zostań Sponsorem Strategicznym II Transatlantyckiej Wyprawy Kajakowej Aleksandra Doby

5 października 2013 r. Aleksander Doba wyruszył kajakiem z Lizbony w Portugalii z zamiarem dopłynięcia za kilka miesięcy do Florydy w Stanach Zjednoczonych. Po wielu kajakowych sukcesach w swoim życiorysie, włączając przepłynięcie Atlantyku kajakiem z Senegalu do Brazylii, Olek rozpoczął próbę przepłynięcia Atlantyku w najszerszym miejscu.

Mało kto wie, jak ogromnego Olek podjął się zadania ekonomicznego!

Plakat 2. Transatlantyckiej Wyprawy Kajakowej

W tym roku popłynął do Brazylii po kajak, zmodernizował go, wyposażył po rabunkach. Jak ten emeryt tego dokonał? Wiemy, że wsparli go liczni sponsorzy, ale i tak niewiele ponad miesiąc temu był gotów wszystko odwołać z braku pieniędzy. Pomimo pustego konta Olek dopiął swego, podejmując się wielu zobowiązań i zaciągając długi. Aleksander Doba już płynie, a za kilka miesięcy wróci do Polski, do Rodziny, do nas i do… długów.

Niestety próby znalezienia dużego sponsora strategicznego dla II Transatlantyckiej Wyprawy Kajakowej Aleksandra Doby zakończyły się niepowodzeniem. Ale dlaczego mielibyśmy czekać na pojawienie się jednego sponsora strategicznego, który sfinansuje poczynania Olka? Czemu nie mielibyśmy wziąć spraw w swoje ręce? Zasilmy jego puste konto w miarę możliwości i bądźmy strategicznymi sponsorami każdego kilometra Wielkiej Wyprawy!

Każdy może wybrać sobie swój kilometr lub nawet wiele kilometrów po kolei. A może każdy pierwszy kilometr z każdej kolejnej setki, przepłyniętej przez Olka? A chcielibyście, żeby Olek tylko dla Was pokonał pierwszy kilometr każdego dnia? To wyłącznie Wasz wybór, który kilometr zasponsorujecie.

Wystarczy, że na konto bankowe Aleksandra Doby przelejecie równowartość 10 zł za każdy wybrany kilometr (lub 20 zł za każdą morską milę). Kajakarz spodziewa się przepłynąć ponad 8 tys. km, jest więc z czego wybierać!

Dane bankowe Olka:

Aleksander Doba
Bank PKO B.P, I oddział w Szczecinie
98 1020 4795 0000 9902 0046 8355
Dopisek na przelewie: „Sponsor strategiczny”

Dane dla przelewów międzynarodowych:

PL98 1020 4795 0000 9902 0046 8355
Swift code: BPKOPLPW

PayPal:

Przy płatnościach przez PayPal wystarczy użyć
adresu mailowego Olka: aleksanderdoba@gmail.com

Aleksander Doba zobowiązał się osobiście podpisać certyfikat dla każdego Sponsora Strategicznego, który wpłaci środki na jego rachunek i prześle swoje dane adresowe do wiadomości redakcji (adres e-mailowy: dlaolka@wioslo.pl).

Olek obietnicy dotrzyma, bo zamierza wrócić!

Redakcja Magazynu Kajakowego WIOSŁO

Polecamy również

Kto prenumeruje WIOSŁO, nie czeka!!

Prenumerata to gwarancja, że najnowsze WIOSŁO trafi do Twoich rąk tuż po wyjściu z drukarni.

Kalendarz KAJAKI 2024

Już po raz 20. wydaliśmy ścienny kalendarz kajakowy!

Copyright © 2024 WIOSŁO – Magazyn Kajakowy