Przejdź do treści głównej

Zostań Sponsorem Strategicznym II Transatlantyckiej Wyprawy Kajakowej Aleksandra Doby

Opublikowano: 12 Lis 2013

Doceń i poleć nas

5 października 2013 r. Aleksander Doba wyruszył kajakiem z Lizbony w Portugalii z zamiarem dopłynięcia za kilka miesięcy do Florydy w Stanach Zjednoczonych. Po wielu kajakowych sukcesach w swoim życiorysie, włączając przepłynięcie Atlantyku kajakiem z Senegalu do Brazylii, Olek rozpoczął próbę przepłynięcia Atlantyku w najszerszym miejscu.

Mało kto wie, jak ogromnego Olek podjął się zadania ekonomicznego!

Plakat 2. Transatlantyckiej Wyprawy Kajakowej

W tym roku popłynął do Brazylii po kajak, zmodernizował go, wyposażył po rabunkach. Jak ten emeryt tego dokonał? Wiemy, że wsparli go liczni sponsorzy, ale i tak niewiele ponad miesiąc temu był gotów wszystko odwołać z braku pieniędzy. Pomimo pustego konta Olek dopiął swego, podejmując się wielu zobowiązań i zaciągając długi. Aleksander Doba już płynie, a za kilka miesięcy wróci do Polski, do Rodziny, do nas i do… długów.

Niestety próby znalezienia dużego sponsora strategicznego dla II Transatlantyckiej Wyprawy Kajakowej Aleksandra Doby zakończyły się niepowodzeniem. Ale dlaczego mielibyśmy czekać na pojawienie się jednego sponsora strategicznego, który sfinansuje poczynania Olka? Czemu nie mielibyśmy wziąć spraw w swoje ręce? Zasilmy jego puste konto w miarę możliwości i bądźmy strategicznymi sponsorami każdego kilometra Wielkiej Wyprawy!

Każdy może wybrać sobie swój kilometr lub nawet wiele kilometrów po kolei. A może każdy pierwszy kilometr z każdej kolejnej setki, przepłyniętej przez Olka? A chcielibyście, żeby Olek tylko dla Was pokonał pierwszy kilometr każdego dnia? To wyłącznie Wasz wybór, który kilometr zasponsorujecie.

Wystarczy, że na konto bankowe Aleksandra Doby przelejecie równowartość 10 zł za każdy wybrany kilometr (lub 20 zł za każdą morską milę). Kajakarz spodziewa się przepłynąć ponad 8 tys. km, jest więc z czego wybierać!

Dane bankowe Olka:

Aleksander Doba
Bank PKO B.P, I oddział w Szczecinie
98 1020 4795 0000 9902 0046 8355
Dopisek na przelewie: „Sponsor strategiczny”

Dane dla przelewów międzynarodowych:

PL98 1020 4795 0000 9902 0046 8355
Swift code: BPKOPLPW

PayPal:

Przy płatnościach przez PayPal wystarczy użyć
adresu mailowego Olka: aleksanderdoba@gmail.com

Aleksander Doba zobowiązał się osobiście podpisać certyfikat dla każdego Sponsora Strategicznego, który wpłaci środki na jego rachunek i prześle swoje dane adresowe do wiadomości redakcji (adres e-mailowy: dlaolka@wioslo.pl).

Olek obietnicy dotrzyma, bo zamierza wrócić!

Redakcja Magazynu Kajakowego WIOSŁO

 • Piotr Chmielinski

  Wszelkie formy pomocy dla Olka sa bardzo potrzebne ale gdyby komus bardziej odpowiadal inny sposob niz „czyste” pieniadze to proponuje: kupujmy książkę „OLO na Atlantyku. Kajakiem przez Ocean” wydaną niedawno przez BEZDROŻA – bo po drugim przepłynięciu Atlantyku Olek będzie spłukany kompletnie przez fale oceaniczne i trochę złotówek przyda mu sie aby miał za co wrócić do przyjaciół w Polsce.
  Piotr Chmielinski

  • Skoczki

   Trzeba jak najszerzej upowszechnić akcję, tak jak każdy może, wśród znajomych, w pracy, wszędzie gdzie się da można spróbować dotrzeć.

  • Guest

   Robimy w NJ wszystko co mozemy Panie Piotrze.”Od ziarnka do ziarnka uzbiera sie miarka” Kupowanie ksiazki „OLO” to rowniez to ziarenko. Prosze rozpowszechnic wszystkie informacje jak mozna finansowo pomoc Olkowi ( ulotka ponizej) Pozdrowienia Malgosia

 • arek

  przydał by mi się swift i pełen iban , to prześlę coś z zagranicy

  • Redakcja WIOSŁO

   Dane bankowe Olka:

   Aleksander Doba
   Bank PKO B.P, I oddział w Szczecinie
   PL98 1020 4795 0000 9902 0046 8355
   Swift code: BPKOPLPW

   Jest też możliwość wpłat za pośrednictwem systemu PayPal.
   Wystarczy użyć adresu mailowego Olka: aleksanderdoba@gmail.com

 • Misza

  Zastanawiam się nad zakupem książki a symboliczną wpłatą na konto. Moje pytanie brzmi ile ze sprzedaży książki mniej więcej trafia do Olka ?

  • Jacek

   To raczej pytanie do wydawcy książki Olka.

   Zamiast się wahać, zastanów się, jak wolisz wspomóc Olka. Możesz wspomóc go bezpośrednio, kupując kilometry lub przy okazji zakupu książki. Oba sposoby są dobre.

 • Robimy wszystko co mozemy na terenie NJ.” Od ziarnka do ziarnka uzbiera sie miarka” I kupowanie ksiazki „OLO” jest tez tym ziarenkiem. Rozpowszechniajmy wszedzie informacje ( ulotka ponizej) jak pomoc Olkowi przymusowo „zakotwiczonemu” na Bermudach. pozdrowienia Malgosia

 • Pingback: Podziękowanie od Aleksandra Doby | "KAJMAR" Kajaki Sulejów spływy: Pilica, Luciąża, Czarna Maleniecka / Konecka, Drzewiczka, Wolbórka()

 • Pingback: Targi PODRÓŻE 2013 na Stadionie Narodowym za nami… | WIOSŁO - Magazyn Kajakowy()

Zapisz się na nasz newsletter