Przejdź do treści głównej

Książka „Trudna Droga Vikinga, czyli 3 razy kajakiem przez Bałtyk”

Opublikowano: 20 Gru 2009

Okładka książki "Trudna Droga Vikinga" Krzysztofa Buczyńskiego„Oto nadszedł czas rozpoczęcia wyprawy. Niedługo wypłynę. Stanę oko w oko z Bałtykiem, będę zmagał się z nim w straszliwych zapasach. Czy dam radę? Czy wytrzymam? Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? Czy mogę w ogóle wygrać? Czy żywioł może zostać pokonany? Przecież jest wieczny. Ja stawiam w tej grze wszystko na jedną kartę i tylko ja mogę wszystko utracić. Ale nie przegram. Moje marzenia spełnią się. Będę na morzu i to już jest zwycięstwem!”

Czy poznałeś historię przepłynięcia kajakiem składanym Bałtyku ze Szwecji do Polski w latach 80. przez Krzysztofa Buczyńskiego? Zachęcamy do przeczytania książki napisanej tuż po wyprawie, a która została wydana 20 lat później. Kilka słów wprowadzenia autorstwa Ryszarda Wójcika ze szczególnym uwzględnieniem warunków geopolitycznych końca lat 80. można pobrać tutaj.

Mapa wyprawy

Książka dostępna jest wysyłkowo w naszej redakcji. Cena 29,50 zł. Zryczałtowany koszt przesyłki priorytetowej (w kopercie piankowej) przy płatności przelewem: 4 zł. Pobranie: + 8 zł.

Dane do przelewu można znaleźć tutaj.

UWAGA: dla wszystkich prenumeratorów Magazynu Kajakowego WIOSŁO przy wpłacie na konto wysyłka listem priorytetowym gratis!

Komentarze są wyłączone.

Zapisz się na nasz newsletter