WIOSŁO inspiruje ...

... Ty wytyczasz kurs

Kalendarz KAJAKI 2024

NAKŁAD WYCZERPANY!   NAKŁAD WYCZERPANY!   NAKŁAD WYCZERPANY!   NAKŁAD WYCZERPANY!

Już po raz 20. wydaliśmy ścienny kalendarz kajakowy! Z tej właśnie okazji dodatkowo wydrukowaliśmy na rewersie pierwszej karty wszystkie dotychczasowe okładki kalendarza z lat 2005-2023. Parametry techniczne: druk offsetowy, papier kreda 200 g, 13 kart, rozmiar: 470 x 335 mm, oprawa spiralą. Do pobrania plik KAJAKI_2024_kalendarz, gdzie można zobaczyć poszczególne karty kalendarza. Wysyłkę rozpoczynamy od dnia 13 grudnia do wyczerpania nakładu (nie przewidujemy dodruku).

Cena: 45

Zamówienia z podaniem dokładnych danych adresowych i numeru telefonu można składać drogą mailową (adam.grzegorzewski@wioslo.pl) lub telefonicznie (kom. 603 800 705). Wkrótce będzie też możliwość płatności elektronicznej PayU. Wybierając opcję wysyłki na paczkomat prosimy dodatkowo o podanie numeru paczkomatu InPost (ewentualnie adresu paczkomatu) oraz swój adres mailowy/numer telefonu. W przypadku chęci otrzymania faktury VAT prosimy o taką informację na etapie składania zamówienia.

Wszystkie kalendarze będą wysyłane w tekturowej tubie zabezpieczającej przed uszkodzeniem w transporcie. Do zamówienia należy doliczyć zryczałtowany koszt przesyłki wraz z opakowaniem w wybranych opcjach (paczkomat lub kurier). Z uwagi na docierające do nas sygnały o znacznych opóźnieniach w przesyłkach nierejestrowanych Pocztą Polską w tym roku również rezygnujemy z tej formy doręczenia kalendarza (przesyłki nierejestrowane nie podlegają również reklamacji).

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM na rachunek:

NAZWA ODBIORCY:
Oficyna Wydawnicza INARI, ul. Samsonowicza 2, 25-564 Kielce
NAZWA BANKU:
PKO BP
NUMER RACHUNKU:
72 1020 2629 0000 9702 0468 3324

  1. Paczkomaty InPost (czas dostawy: zwykle na następny dzień roboczy po dacie wysyłki): 15 zł
  2. Kurier z dostawą na wskazany adres (czas dostawy: na następny dzień roboczy po dacie wysyłki): 17 zł

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM: kurier z dostawą na wskazany adres (czas dostawy: na następny dzień roboczy po dacie wysyłki): 22 zł

Istnieje również możliwość zamówienia kalendarza i odbioru osobistego na terenie Warszawy u Piotra Kaliszka

UWAGA: od dnia 03 stycznia 2024 r. zaprzestajemy przyjmowania zamówień. Nakład wyczerpany! Ewentualna możliwość zakupu możliwa jedynie u niektórych partnerów projektu, m.in. Sklep Kajakowy KANOKAJAKI (pełna lista widoczna na ostatniej stronie kalendarza).

Kto prenumeruje WIOSŁO, nie czeka!!

Prenumerata to gwarancja, że najnowsze WIOSŁO trafi do Twoich rąk tuż po wyjściu z drukarni.

Kalendarz KAJAKI 2024

Już po raz 20. wydaliśmy ścienny kalendarz kajakowy!

Copyright © 2024 WIOSŁO – Magazyn Kajakowy