WIOSŁO inspiruje ...

... Ty wytyczasz kurs

Poznańska Kajakowa Masa Krytyczna 2014

Stowarzyszenie Akademicki Klub Kajakowy Panta Rei zaprasza na 4. edycję Kajakowej Masy Krytycznej, która odbędzie się 18 majaZapisy potrwają do 11 maja, więc warto się szybko zdecydować, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Formularz rejestracyjny dostępny jest pod adresem http://www.kajakowa.pl/public/index/subscribe.

Miejsce startu Masy to przystań kajakowa nad Wartą w Puszczykowie k/Poznania, natomiast meta znajduje się w Poznaniu w okolicach mostu św. Rocha. Trasa spływu liczy ok. 20 km. Uczestnikiem może zostać każdy bez względu na kondycję fizyczną i posiadane umiejętności kajakowe. AKK Panta Rei stawia na dobrą zabawę we wspaniałej atmosferze pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów z klubu.

Logo Poznańskiej Kajakowej Masy Krytycznej

Organizatorzy przewidują, że jak co roku, na wodzie pojawi się kilkuset kajakarzy (w 2013 roku było to ponad 400 osób). Oprócz atrakcji wodnych przewidziana jest część stacjonarna, która odbędzie się po dopłynięciu do mety. W programie m.in. gorąca zupa, piknikowe koce oraz moc konkursów i zabaw z atrakcyjnymi nagrodami.

W tym roku Panta Rei zaprasza wszystkich uczestników imprezy do wykazania się kreatywnością i podkręcenia zabawy, nawołując: „Bądź zabawny, pomysłowy, wykaż się nakryciem głowy!”. Kajakowy korowód na Warcie będzie jeszcze bardziej spektakularny!

Każdy uczestnik spływu otrzyma miejsce w kajaku z całym potrzebnym osprzętem i kamizelką asekuracyjną, ekologicznie zapakowany pakiet startowy, ubezpieczenie oraz opiekę wykwalifikowanego instruktora. Organizatorzy dopuszczają także możliwość płynięcia na własnym sprzęcie. Więcej informacji na temat imprezy na stronie www.kajakowa.pl oraz facebookowym profilu http://www.facebook.com/kmkpoznan.

Polecamy również

Kto prenumeruje WIOSŁO, nie czeka!!

Prenumerata to gwarancja, że najnowsze WIOSŁO trafi do Twoich rąk tuż po wyjściu z drukarni.

Kalendarz KAJAKI 2024

Już po raz 20. wydaliśmy ścienny kalendarz kajakowy!

Copyright © 2024 WIOSŁO – Magazyn Kajakowy