WIOSŁO inspiruje ...

... Ty wytyczasz kurs

Aktywny tydzień

Przełom lutego i marca był bardzo pracowity dla naszej redakcji. 29 lutego wraz z warszawską kawiarnią podróżniczą Południk Zero zorganizowaliśmy pierwszy z cyklu kajakowych pokazów slajdów pod patronatem WIOSŁA, połączony z promocją nowego numeru naszego magazynu (numer 1/2012). Grzegorz Rózik opowiedział nie tylko o “Podróży w drugą stronę” czyli o przepłynięciu Bałtyku kajakiem ze Szwecji do Polski, ale także o swoich pomysłach na spędzenie weekendu wśród szkierów o każdej porze roku.

Hitem pokazu okazał się film przedstawiający bardzo ciekawe zjawisko:

Od 1 do 4 marca gościliśmy z kolei na targach WIATR I WODA w Warszawie. Jak zwykle nie zabrakło atrakcji dla kajakarzy: wystawcy z branży stawili się licznie, a sobota obfitowała w pokazy na basenie i w prelekcje. Kto nie spróbował ciasteczek pieprzowych i grzanego wina podczas opowieści o świętej Łucji lub nie wziął autografu od Olka Doby, niech żałuje. Podczas Dnia Kajakarza nie zabrakło również wspomnień o Celince Mróz i Jarku Frąckiewiczu.

Wszystko co dobre szybko się kończy. Na szczęście na początku sierpnia spotkamy się ponownie na targach WIATR I WODA, tyle że na wodzie – w Gdyni.

UWAGA: na naszym stoisku targowym znaleźliśmy kilka wartościowych rzeczy (szczegóły na facebook.com/magazyn.kajakowy.wioslo). Właścicieli prosimy o kontakt z redakcją.

Komentarze są wyłączone.

Kto prenumeruje WIOSŁO, nie czeka!!

Prenumerata to gwarancja, że najnowsze WIOSŁO trafi do Twoich rąk tuż po wyjściu z drukarni.

Kalendarz KAJAKI 2023

Już po raz 19. wydaliśmy ścienny kalendarz kajakowy!

Copyright © 2023 WIOSŁO – Magazyn Kajakowy