WIOSŁO inspiruje ...

... Ty wytyczasz kurs

Kalendarz KAJAKI 2023

Już po raz 19. wydaliśmy ścienny kalendarz kajakowy! Parametry techniczne: druk offsetowy, papier kreda 200 g, 13 kart, rozmiar: 470 x 335 mm, oprawa spiralą. Do pobrania plik KAJAKI_2023_kalendarz_scienny, gdzie można zobaczyć poszczególne karty kalendarza. Wysyłkę rozpoczynamy od dnia 12 grudnia do wyczerpania nakładu (nie przewidujemy dodruku).

Cena: 45

Zamówienia z podaniem dokładnych danych adresowych i numeru telefonu można składać drogą mailową (adam.grzegorzewski@wioslo.pl) lub telefonicznie (kom. 603 800 705). Wkrótce będzie też możliwość płatności elektronicznej PayU. Wybierając opcję wysyłki na paczkomat prosimy dodatkowo o podanie numeru paczkomatu InPost (ewentualnie adresu paczkomatu) oraz swój adres mailowy/numer telefonu. W przypadku chęci otrzymania faktury VAT prosimy o taką informację na etapie składania zamówienia.

Wszystkie kalendarze będą wysyłane w tekturowej tubie zabezpieczającej przed uszkodzeniem w transporcie. Do zamówienia należy doliczyć zryczałtowany koszt przesyłki wraz z opakowaniem w wybranych opcjach (paczkomat lub kurier). Z uwagi na docierające do nas sygnały o znacznych opóźnieniach w przesyłkach nierejestrowanych Pocztą Polską w tym roku również rezygnujemy z tej formy doręczenia kalendarza (przesyłki nierejestrowane nie podlegają również reklamacji).

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM na rachunek:

NAZWA ODBIORCY:
Oficyna Wydawnicza INARI, ul. Samsonowicza 2, 25-564 Kielce
NAZWA BANKU:
PKO BP Inteligo
NUMER RACHUNKU:
50 1020 5558 1111 1132 7220 0140

  1. Paczkomaty InPost (czas dostawy: zwykle na następny dzień roboczy po dacie wysyłki): 15 zł
  2. Kurier z dostawą na wskazany adres (czas dostawy: na następny dzień roboczy po dacie wysyłki): 17 zł

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM: kurier z dostawą na wskazany adres (czas dostawy: na następny dzień roboczy po dacie wysyłki): 21 zł

Istnieje również możliwość zamówienia kalendarza i odbioru osobistego na terenie Warszawy u Piotra Kaliszka

UWAGA: nakład wyczerpany! Ewentualna możliwość zakupu możliwa jedynie u niektórych partnerów projektu (lista widoczna na ostatniej stronie kalendarza, np. tutaj)

Kto prenumeruje WIOSŁO, nie czeka!!

Prenumerata to gwarancja, że najnowsze WIOSŁO trafi do Twoich rąk tuż po wyjściu z drukarni.

Kalendarz KAJAKI 2023

Już po raz 19. wydaliśmy ścienny kalendarz kajakowy!

Copyright © 2023 WIOSŁO – Magazyn Kajakowy